
Раклет гриль Klarstein Appenzell Peak Raclette 1000 Вт (10032694)
3 692 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10032694
Традиції та технології в ідеальному поєднанні: Klarstein Appenzell Peak Raclette з грилем – ідеальний партнер для успішного вечора раклету з друзями чи родиною.
Ось як насолоджуватися раклетом традиційним способом: тонко витриманий сир, розплавлений з брикету та намазаний на багет, картоплю або м’ясо. Сир кладуть безпосередньо в тримач для сиру та розміщують під нагрівальним елементом потужністю 1000 Вт. Регулювання висоти дозволяє легко контролювати, як швидко сир досягає кремоподібної консистенції. Тримач для сиру також можна повертати вбік та нахиляти горизонтально для легкого та зручного розподілу сиру на тарілці. Звичайно, потужність нагріву можна регулювати за допомогою вбудованого термостата: якщо ви віддаєте перевагу темнішому сиру, просто збільште температуру.
Окрім традиційного сирного раклету, Appenzell Peak також пропонує можливість використання гриль-пластини зверху приладу. Тут ви можете легко приготувати на грилі м’ясо або овочі, які ідеально поєднуються з розплавленим сиром.
Міцна конструкція та велика основа забезпечують абсолютну безпеку під час експлуатації.
Абсолютно смачно: раклет Аппенцель Пік з грилем від Klarstein .
Головні особливості:
-
Потужний: нагрівальний елемент потужністю 1000 Вт для швидкого розплавлення сиру.
-
Легкий у використанні: термоперемикач для регулювання температури
-
Висока якість: високоякісне виготовлення з нагрівальним елементом з нержавіючої сталі
-
Універсальний: з гриль-пластиною зверху для м'яса або овочів
-
Гнучка: регульована по висоті, поворотна та нахильна решітка для сиру
Характеристики:
- Вмикач/вимикач через регулятор температури
- індивідуальне, просте керування
- Ідеальне теплопостачання завдяки контролю температури
- Живлення: 230 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Раклет з грилем
- 1 x Гриль-пластина
- 1 х кабель живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 31 x 21 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 3,5 кг
- Довжина шнура живлення: 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 3.5 кг |
- Ціна: 3 692 ₴








