
Уцінка!!! Льодогенератор Klarstein Powericer XXXL 50 кг/24 год (10013325)
30 000 ₴
28 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10013325
Товар з виставки.
Льодогенератор Powericer XXXL від Klarstein справді освіжає напої. У барах та на заходах цей високопродуктивний пристрій залишається непохитним навіть за високого навантаження, постійно видаючи лід без смаку. Завдяки потужності 260 Вт він ніколи не вичерпується, але залишається непомітним приладом, працюючи тихо та надійно в розслабленій обстановці та тихих зонах.
Льодогенератор Klarstein Powericer XXXL комерційного класу легко впорається навіть з найбільшими потребами в кубиках льоду завдяки ємності зберігання 10 кг та величезному обсягу виробництва 50 кг на день. Льодогенератори зберігаються в зоні збору до потреби, а потім легко доступні через теплоізольовані дверцята.
Завдяки своєму елегантному сріблястому корпусу з нержавіючої сталі, льодогенератор Klarstein Powericer XXXL ідеально вписується в існуючі барні або кухонні зони. Його потужна продуктивність робить його незамінним інструментом для приготування великої кількості крижаних напоїв.
Головні особливості:
-
Льодогенератор потужністю 260 Вт, ефективною системою охолодження та відділенням для зберігання 10 кг
-
Абсолютно несмачна підкладка та система помпи
-
Обсяг виробництва: приблизно 50 кг за 24 години
-
дуже тихий високопродуктивний компресор
-
включаючи систему лопати та шлангів
Характеристики:
- корпус з нержавіючої сталі
- Гвинтові ніжки для рівного положення
- Система шлангів для подачі та відведення води
- Місткість: приблизно 10 кг
- Холодоагент: R600
- Кліматичний клас: ST
- Охолодження: Вентилятор
- Світлодіод живлення
- Індикатор попередження про повний лоток для льоду, порожній резервуар для води та пошкоджений пристрій
- Вимикач увімкнення/вимкнення на передній панелі
- Джерело живлення: 220-240 В, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 х шланг подачі води
- 1 х шланг для зливу води
- 4 х ущільнювальні кільця
- 1 х лопата
- Інструкція з експлуатації німецькою мовою (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 49,8 x 83,1 x 60,4 см (Ш x В x Г)
- Довжина шланга подачі води: приблизно 1,5 м
- Довжина зливного шланга: приблизно 2,0 м
- Вага: приблизно 45,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Сфера використання | Для бару |
| Максимальна продуктивність | 50 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 604 мм |
| Ширина | 498 мм |
| Висота | 831 мм |
| Вага | 45.5 кг |
- Ціна: 28 500 ₴







