
Кавоварка Klarstein SteelPresso Touch 20 бар 1350 Вт (10046501)
6 599 ₴
6 269,05 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10046501
Портативна еспресо-машина Klarstein SteelPresso Touch поєднує елегантний дизайн та найсучасніші технології для ідеального еспресо вдома. Завдяки потужності 1350 Вт та потужному насосу 20 бар вона забезпечує кремовий, ароматний еспресо якості бариста. SteelPresso Touch пропонує можливість приготування одного або двох напоїв одночасно – ідеально підходить для індивідуального задоволення або кавових посиденьок .
Еспресо -машина Klarstein SteelPresso Touch вражає своєю універсальністю: окрім класичного еспресо, її вбудований спінювач молока дозволяє готувати капучино, лате та макіато. Інтуїтивно зрозумілий кольоровий сенсорний екран спрощує керування та дозволяє вибирати різні функції, включаючи холодне заварювання еспресо. Резервуар для води об'ємом 1,5 літра та елегантний корпус з нержавіючої сталі роблять машину ідеальною для сучасних кухонь. Поворотний регулятор керує потужним парогенератором для ідеального приготування молочної піни або гарячої води.
Відкрийте для себе розкіш ідеально приготованого еспресо – стильно та легко з портафільтром еспресо-кавомашиною SteelPresso Touch від Klarstein .
Головні особливості:
-
Тиск 20 бар: Для насиченого еспресо та оксамитової креми, ідеально підходить для домашнього приготування кави якості бариста.
-
Сенсорний дисплей: Просте та інтуїтивно зрозуміле керування з опціями для еспресо, капучино та холодного еспресо.
-
Потужний відпарювач: поворотний регулятор забезпечує отримання дрібної молочної піни та гарячої води для різноманітного використання.
Характеристики:
- Потужність: 1350 Вт
- Тиск: 20 бар
- Функція пари: Так
- Резервуар для води: 1,5 л
- Керування: Сенсорний дисплей
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Аксесуари: 1 портафільтр, 2 подвійних фільтри з нержавіючої сталі, мірна ложка/тампер
- Річне споживання електроенергії: 492,75 кВт·год (при 1 годині використання на день)
- Напруга: 220-240 В
Обсяг поставки:
- Еспрессо-машина Klarstein SteelPresso Touch
- 1 портафільтр-фільтр
- 2 подвійних фільтри з нержавіючої сталі
- Мірна ложка з функцією трамбування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 20 x 30 x 26 см (Ш x В x Г)
- Вага: 4,2 кг
- Довжина кабелю: 0,75 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Ні |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ріжка | метал |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
- Ціна: 6 269,05 ₴







