Поєднання свіжості для вашого дому. Холодильник з морозильною камерою Klarstein CoolArt поєднує в собі переваги економії місця холодильника з 9-літровим морозильним відділенням та стильною передньою панеллю, яка додасть яскравого кольору вашій кухні. З об'ємом 79 літрів це ідеальний холодильник для самотніх людей, гостьових кімнат або садових сараїв. Завдяки тихій роботі, рівень шуму всього 41 дБ, він не потурбує ваші думки чи сон.
Елегантне охолодження в невеликому просторі: холодильник з морозильною камерою Klarstein CoolArt .
Головні особливості:
-
Диво, що економить простір: комбінація холодильника з морозильною камерою з дизайнерською фронтальною панеллю: Pastel, Cool City або Forest
-
Об'єм для зберігання: 79 літрів холодильної ємності з 9-літровим морозильним відділенням
-
Компактний: ідеально підходить для самотніх будинків, гостьових кімнат, садових сараїв або офісів
Характеристики:
- Клас енергоефективності E
- Місткість: 79 літрів
- Морозильна камера: 9 літрів
- Рівень шуму, що поширюється по повітрю: 41 дБ
- 5-етапне налаштування температури
- окремостоячий, не призначений для встановлення
- Дверна петля праворуч (з можливістю зміни положення)
- регульовані по висоті ніжки
- Охолодження компресією
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник
- 2 скляні полиці
- 1 х ящик для овочів
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Зовнішні розміри: приблизно 48 x 84,5 x 44,5 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 40 x 74 x 30 см (Ш x В x Г)
- Морозильна камера: приблизно 30 x 11 x 21 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 18 кг
- Річне споживання енергії: 105 кВт·год/рік
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 79 л |
| Об'єм морозильної камери | 9 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 156 ₴







