
Вбудована духовка Klarstein SmartSlim 49 л 2000 Вт (10046697)
14 500 ₴
13 775 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10046697
Духовка Klarstein SmartSlim , шириною лише 45 см, пропонує компактний дизайн, який ідеально підходить для будь-якої кухні. Незважаючи на компактні розміри, вона може похвалитися великою 49-літровою робочою камерою та досягає класу енергоефективності A. Завдяки дев'яти функціям, включаючи гриль, турбо-приготування та очищення парою, можна готувати широкий вибір страв. Легке очищення забезпечується високоякісним емальованим покриттям та знімними скляними внутрішніми дверцятами.
Електронний таймер дозволяє точно виставляти час, а галогенне внутрішнє освітлення забезпечує чіткий огляд страви, що готується. Хромовані бічні решітки пропонують кілька рівнів для решіток та дек. Чорні дверцята з подвійним склінням поєднують стиль з функціональністю та забезпечують ефективне збереження тепла. Klarstein SmartSlim – ідеальна духовка для тих, хто хоче насолоджуватися зручністю та продуктивністю в обмеженому просторі.
Ідеальні результати в компактному просторі – спробуйте духовку Klarstein SmartSlim зараз!
Головні особливості:
-
9 функцій : Вибір режимів приготування, таких як гриль, турбо-приготування та очищення парою, для гнучких варіантів приготування.
-
Легко чистити: знімні скляні внутрішні дверцята полегшують очищення – без видимих гвинтів.
-
Електронний таймер : Практичне налаштування часу для точного відліку часу та ідеальних результатів приготування
Характеристики:
- Електронний таймер
- Доступний дисплей температури
- 9-позиційний перемикач функцій
- Висота панелі керування 96 мм
- Матеріал дверей: безпечне скло, подвійний склопакет, знімне
- легко чистити
- 5 рівнів вставки з хромованими боковими рейками
- Галогенне освітлення салону
- Кнопки: K5 з функцією натискання
- Клас енергоефективності: A
- Діапазон температур: 50–250 °C
- Потужність: 2000 Вт
- Напруга: 220–240 В, 50 Гц
- Максимальний струм: 9 А
- Режими духовки: класичний верхній/нижній нагрів, нагрів з вентилятором, гриль з вентилятором, напівгриль, нижній нагрів з вентилятором, гриль, верхній нагрівач, розморожування, очищення парою
Обсяг поставки:
- Духовка Klarstein SmartSlim
- 1 решітка для гриля
- 1 деко (глибиною 30 мм)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 45 x 59,5 x 55 см (Ш x В x Г)
- Вага: 24 кг
- Довжина кабелю живлення: 1,5 м
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Об'єм духової шафи | 49 л |
| Кількість режимів приготування | 9 |
| Гриль | Так |
| Конвекція | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип гриля | електричний |
| Функція розморожування | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Максимальна температура нагріву | 250 град. |
| Термостат | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Вага | 24 кг |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 13 775 ₴







