
Посудомийна машина Klarstein Amazonia Eco 8 (10045371)
23 200 ₴
22 040 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10045371
Посудомийна машина Klarstein Amazonia Eco 8 – ідеальне рішення для невеликих кухонь, окремих домогосподарств або будинків для відпочинку з обмеженим простором. Незважаючи на компактний дизайн, вона може похвалитися вражаючою місткістю до 8 комплектів посуду (діаметром 25 см). 7 різних програм очищення – Інтенсивна, Універсальна, ЕКО, Скло, 90 хв, Швидка та Самоочищення – дозволяють індивідуально налаштувати програму відповідно до різних потреб миття посуду.
Виразна панель керування посудомийної машини Klarstein Amazonia Eco 8 відображає її функції за допомогою чітких символів, включаючи режим ECO для особливо низького споживання енергії. Завдяки класу енергоефективності D ця настільна посудомийна машина працює дуже ефективно. Рівень шуму лише 47 дБ забезпечує тиху роботу. Функції безпеки , такі як Aqua Stop та блокування від дітей, забезпечують додатковий захист від нещасних випадків.
Головні осоьливості:
-
Компактний дизайн: посудомийна машина для невеликих кухонь, окремих домогосподарств або квартир для відпочинку
-
Вражаюча місткість: до 8 комплектів посуду максимальним діаметром 25 см.
-
Багато функцій: 7 програм очищення, включаючи інтенсивну, універсальну, еко, скло, 90 хв, швидку, самоочищення
Характеристики:
- Дизайн: окремостоячий
- попередньо встановлений зливний шланг
- Клас енергоефективності: D
- Рівень шуму під час роботи: 47 дБ (C)
- До 8 комплектів посуду діаметром до 25 см
- У комплекті 2 лотки для столових приборів та лійка для солі для посудомийної машини.
- 7 програм очищення з підсвіченою панеллю керування
- Аквастоп + впускний шланг
- Двері з утопленою ручкою
- легко чистити
- частково розбірна система фільтрації
- регульовані по висоті ніжки
Обсяг поставки:
- 1 x Посудомийна машина з попередньо встановленим зливним шлангом
- 2 лотки для столових приборів
- 1 х впускний шланг
- 1 х воронка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характристики:
- Розміри: приблизно 55 x 59 x 50 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 49,5 x 46 x 45 см (Ш x В x Г)
- Розміри кошика (верхній): приблизно 45 x 10 x 43 см (Ш x В x Г)
- Розміри кошика внизу: приблизно 45 x 13 x 43 см (Ш x В x Г)
- Глибина з відкритими дверцятами: приблизно 96,5 см
- Висота підключення сифона: макс. 75 см
- Довжина впускного шланга: приблизно 150 см
- Довжина зливного шланга: приблизно 150 см
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 30 кг
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 55 см |
| Максимальне завантаження | 8 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 7 |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Індикатор наявності ополіскувача | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Датчик рівня води | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 30 кг |
- Ціна: 22 040 ₴







