-5%

Уцінка!!! Б/в Роботизована газонокосарка Blumfeldt GrassConnect (10046916)
16 000 ₴
15 200 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046916
+380 (67) 356-02-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке б/в, з виставки.
Роботизована газонокосарка Blumfeldt GrassConnect пропонує потужний догляд за газоном площею до 1000 м². Завдяки інтуїтивно зрозумілому керуванню через додаток та інтелектуальній системі заряджання вона забезпечує легкий та ефективний догляд за садом.
Головні особливості:
-
Повний контроль: інтуїтивно зрозуміле керування через додаток для смартфона.
-
Потужний: Потужний літій-іонний акумулятор забезпечує до 100 хвилин роботи.
-
Ефективність: Площа скошування до 1000 м².
Характеристики:
- Площа скошування: 1000 м²
- Тип акумулятора: літій-іонний
- Ємність акумулятора: 4,0 Аг
- Клас захисту IP: IPX4
- Максимальний нахил: 20%
- Схема: Випадкове скошування
- Функція планування на 7 днів
- Висота скошування трави: 20-60 мм
- Ширина скошування: 18 см
- Гучність: менше 70 дБ
- Датчик дощу: Так
- Автоматична зарядка: Так
- Швидкість різання: 3100 об/хв
- Зарядну станцію необхідно встановити на газоні. В іншому випадку роботизована газонокосарка не зможе працювати належним чином і не зможе від’їхати від станції.
Обсяг поставки:
- 1x зарядна станція з адаптером живлення
- 6 лез з гвинтами
- 6 кріпильних цвяхів
- 1x гайковий ключ
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характристики:
- 60 см x 49,6 см x 25 см (ДхШхВ)
- Вага: 7,85 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Газонокосарка-робот |
| Тип приводу | Акумулятор |
| Рекомендована площа | 1000 кв.м |
| Максимальна ширина скошування | 180 мм |
| Висота скошування | 60 мм |
| Кількість коліс | 2 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Вживані |
| Тип пересування | Самохідна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 496 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 7.85 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 200 ₴







