Товар новий, на корпусі присутні дрібні вм'ятини від транспортування.
Окремостояча посудомийна машина Velaire від Klarstein поєднує мінімалістичний дизайн з потужною продуктивністю та енергоефективною технологією. Завдяки гарному поєднанню матових та глянцевих поверхонь вона гармонійно вписується в сучасні кухні. Ця посудомийна машина, що входить до дизайнерської серії Velaire, втілює мінімалізм, спокій та чисту геометрію, що робить її природним доповненням до будь-якої добре обладнаної кухні. Дев'ять різних програм, включаючи надзвичайно тихе миття з повільним потоком води, швидке миття та режим ECO, гарантують оптимальне очищення. Програма самоочищення забезпечує найкращу продуктивність приладу. Бруд та бактерії надійно видаляються за температури миття до 72°C. Завдяки технології AquaStop посудомийна машина негайно виявляє потенційні протікання та перекриває подачу води, запобігаючи пошкодженню підлоги чи стін водою. Хочете обставити свою кухню стриманою елегантністю? Відкрийте для себе всю нашу лінійку приладів Velaire зараз та створіть стильний та гармонійний кухонний досвід!
Головні особливості:
-
Тиха робота: Посудомийна машина працює надзвичайно тихо – 42 дБ.
-
Енергоефективність: клас енергоефективності B забезпечує низькі витрати на електроенергію.
-
Безпечне використання: Має блокування від дітей та функцію AquaStop, яка перериває подачу води у разі протікання.
Характеристики:
- Місткість: 10 комплектів посуду
- Макс. розмір тарілки: 25 см
- Клас енергоефективності: B
- Витрата води на цикл прання у стандартній програмі: 8 літрів
- Кількість програм прання: 9
- Програма 1: ЕКО
- Програма 2: Автомобіль
- Програма 3: Гігієна
- Програма 4: Скло
- Програма 5: Програма «Шепіт»
- Програма 6: 90 хв.
- Програма 7: Коротка програма
- Програма 8: Попереднє ополіскування
- Програма 9: Самоочищення
- Рівень шуму на максимальній потужності: 42 дБ
- Технологія AquaStop
- Блокування від дітей
- Відображення годинника та програми
- Довжина впускного шланга: 150 см
- Довжина зливного шланга: 138 см
- Напруга: 220~240 В
Обсяг поставки:
- 1 х посудомийна машина
- 1 х зливний шланг
- 1 х впускний шланг
- Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри виробу: 44,8 x 60 x 84,5 см (ШxДxВ)
- Вага: 40 кг
- Довжина кабелю: 1,5 м (штекер ЄС)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Вузька |
| Варіант установки | Окремо стоїть |
| Ширина посудомийної машини | 55 см |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість програм мийки | 9 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикація часу, що залишився | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Датчик рівня води | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Програми мийки | |
| Стандартна програма | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Режим полоскання | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 40 кг |
- Ціна: 15 500 ₴









