
Холодильник Klarstein Cool Cousin 70 л (10045587)
11 500 ₴
10 925 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10045587
Залишайтеся прохолодними! Холодильник з морозильною камерою Klarstein Cool Cousin загальним об'ємом 81 літр забезпечує порядок і чіткість у зберіганні продуктів у невеликих домогосподарствах. Оснащений двома знімними скляними полицями, 70-літрове холодильне відділення пропонує достатньо місця для продуктів, тоді як 11-літрове морозильне відділення зберігає заморожені продукти при низькій температурі. Три відділення на дверцятах забезпечують компактне зберігання пляшок об'ємом до 2 літрів, банок та снеків. Знімний ящик Crystal Crisper, який охолоджується майже до 0°C, довше зберігає свіжість фруктів та овочів.
Не тільки ефективний та функціональний: компактний холодильник з морозильною камерою Klarstein Cool Cousin додасть сучасного шарму будь-якій кухні!
Головні особливості:
-
Розумний дизайн: компактна комбінація холодильника з морозильною камерою
-
70-літрове холодильне відділення: з двома полицями із загартованого скла
-
Відділення на дверцятах: практичні для пляшок, банок, яєць та багато іншого.
Характеристики:
- Управління: механічна поворотна ручка
- Клас енергоефективності: D
- Рівень шуму під час роботи: макс. 40 дБ.
- Вбудований прилад: ні
- Охолодження компресією
- Місткість (літри): 81 (70 літрів холодильного відділення, 11 літрів морозильного відділення)
- Температура в холодильній камері: 0 - 10 °C
- Температура морозильної камери: до -18 °C
- Ідеальна температура навколишнього середовища: від 16 до 32 °C
- Кількість полиць: 2
- Матеріал полиці: безпечне скло
- Дверна петля: права, не перенаправляється
- Внутрішнє освітлення
- регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник/морозильна камера
- 1 х велика скляна полиця
- 1 х маленька скляна полиця
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 48 x 84 x 50 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри холодильника: приблизно 39,5 x 56 x 36 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри відділення для овочів і фруктів: приблизно 36,5 x 17 x 12 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри полиць на дверцятах (великі / середні / малі): приблизно 35 x 38 / 22,5 / 9 x 9 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри морозильної камери: приблизно 34 x 13,5 x 23 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 145 см
- Вага: приблизно 22 кг
- Річне споживання енергії: 108 кВт·год/рік
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 81 л |
| Об'єм морозильної камери | 11 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 10 925 ₴







