Ефективний та сучасний холодильник Klarstein Delaware – ідеальне рішення для зберігання свіжих продуктів у невеликих домогосподарствах, таких як гуртожитки, квартири-студії або садові сараї! Незважаючи на компактні розміри, холодильник Klarstein Delaware пропонує достатньо місця для зберігання: 75 літрів корисного об'єму забезпечують достатньо місця для широкого спектру продуктів. Особливо практичним є великий 4-літровий морозильний відсік для запасів та заморожених продуктів.
Перемога для кожної невеликої родини: компактний, але стильний холодильник Klarstein Delaware !
Головні особливоті:
-
Компактний: компактний холодильник
-
Об'єм 75 літрів: достатньо місця для їжі
-
Втамування спраги: великий тримач для напоїв у дверцятах
Характеристики:
- Управління: Термостат
- Клас енергоефективності: E
- Рівень шуму під час роботи: макс. 39 дБ.
- Вбудований прилад: ні
- Охолодження компресією
- Місткість (літрів): 75
- Кількість полиць: 2
- Матеріал вставки для полиці: основа з дротяної сітки
- Дверна петля: права, перенаправляється
- Відділення для банок та пляшок у дверцятах
- 4-літрова морозильна камера зверху
- 5-ступінчастий вибір температури
- Ідеальна температура навколишнього середовища: від 16 до 38 °C
- регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник
- 1 x велика сітчаста підлога
- 1 х невелика основа з дротяної сітки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 70 x 44,5 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 40,5 x 60 x 36 см (Ш x В x Г)
- Розміри нижнього відділення: приблизно 40,5 x 18,5 x 20 см (Ш x В x Г)
- Розміри відділення для напоїв: приблизно 36 x 23/41 x 10,5 см (Ш x В x Г)
- Розміри малого відділення на дверцятах: приблизно 17 x 17 x 7 см (Ш x В x Г)
- Розміри великого відділення на дверцятах: приблизно 36 x 13,5 x 6,5 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 18 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 75 л |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Двокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Матеріал полиць | Металеві решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 420 ₴









