-5%

Холодильник для напоїв Klarstein Beersafe XL Onyx (10032871)
15 840 ₴
15 048 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10032871
+380 (67) 356-02-82
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Добре охолоджене, краще освіжене: Klarstein Beersafe XL Onyx — це компактний холодильник для напоїв об’ємом 60 літрів.
Чотири металеві вставки пропонують багато місця для їжі та напоїв. Подвійні утеплені панорамні скляні двері зберігають холод і тепло. Скляні двері з чорною рамою чудово гармонують з чорним інтер'єром. Додатковою родзинкою є світлодіодне внутрішнє освітлення, яке надає Beersafe XL Onyx завершального штриха. Температуру охолодження можна легко регулювати за допомогою 5-ступінчастого поворотного перемикача.
Холодильник Klarstein Beersafe XL Onyx нагріває напої до освіжаючої температури.
Характеристики:
- Ємність: 60 літрів
- Діапазон охолодження: від 0 до 13°C
- Охолоджуюча рідина: R600a
- Клас енергоефективності: D (діапазон від A до G)
- Робочий шум: до 46 дБ макс.
- оптимальна температура навколишнього середовища: 16 - 32 °C
- біле світлодіодне внутрішнє освітлення
- 1 полиця: можна використовувати гнучко
- 2 полиці для пляшок: можна використовувати гнучко
- 1 підставка для шампанського
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Монтаж: окремо стоїть
- Дверна петля: права (не змінна)
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник для напоїв
- 1 х полиця
- 2 полиці для пляшок (хвилеподібна)
- 1 х підставка для шампанського
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 63 x 52,5 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри (основне відділення): приблизно 39 x 35 x 33,5 см (ШxВxГ).
- Внутрішні розміри (нижнє відділення): приблизно 39 x 17 x 18 см (ШxВxГ).
- Вставка (велика): прибл. 41 x 32,5 см (ШxГ)
- Вставка (мала): прибл. 41 x 16,5 см (ШxГ)
- Вага: приблизно 21 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 60 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Мінімальна температура | 0 град. |
| Максимальна температура | 13 град. |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 048 ₴









