SPL-300-MP3 PA-підсилювач 2-канальний MP3 USB SD 2 x 150 Вт
  • Немає в наявності
  • Код: 10010864
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Skytec SPL 300MP3 є мирянином дружнього 2-канальним підсилювачем PA з потужними 300 Вт на 4 Ом, USB-пачка та під'єднання карти пам'яті SD для відтворення зовнішніх файлів MP3.
Skytec SPL 300MP3 підходить для встановлення в стійку 48 см.
 Інформація про продукт
Основні особливості:
  • 2-канальний підсилювач SPL 300 Вт
  • MP3-плеєр з USB-портом і SD-слотом
  • кришталево чистий, потужний звук
Характеристики:
  • Під'єднання: 1 порт USB, 1 слот для SD, 3 лінійні стереовходи cinch, 1 аудіовхід 3,5 мм, 1 гвинтові клеми динаміка
  • EQ + FM-тюнер (радіо)
  • Передня панель із синьою світлодіодною підсвіткою
  • Пікові та сигнальні світлодіоди
  • новітня технологія
  • Монтаж у 19-дюймову стійку
  • 4 Ом
  • Частота: 20 Гц - 20 кГц