
Уцінка!!! Б/В Генератор льоду Klarstein Mr. Black-Frost Чорний, 150 ватів, 15 кг/доба (10020109)
7 124 ₴
6 767,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10020109
Б/в, хороший стан, без дефекті.
Klarstein містер Блек-Frost є куб машиною льоду , який тримає потребу малих і середніх подій, тих, хто йде від фону з крижаною рукою.
Пристрій для кухні та зручних розмірів виробляє приблизно 9 кубиків льоду всього за 13 хвилин, які накопичуються впродовж 24 годин до кількості приблизно 15 кг.
Потужний 150-ватний блок працює порівняно тихо та не заважає зустрічним розмовам і ремствуванню.
З погляду експлуатації машина для виробництва кубиків льоду Klarstein Mr. Black-Frost прокладає прямий шлях до швидкого успіху за допомогою простого для розуміння 4-кнопкового змішувача, водночас розмір кубика льоду може бути визначений у 3 різних розмірах одним натисканням кнопки. Прозоре віконце у верхній частині корпусу надає інформацію про кількість кубиків льоду.
Трудомісткість Klarstein - генератор льоду листя, звісно, не поганий смак. Це означає, що внутрішня обшивка та насосна система виготовлені з безсмачних матеріалів.
Головні особливості:
-
Машина для кубиків льоду з резервуаром для води 3,3 літра та потужністю 150 Вт
-
Плавний високопродуктивний компресор без хлорфторвуглеців із низьким рівнем шуму під час роботи
-
абсолютно безсмачна пластикова накладка та насосна система
-
легко чистити завдяки частково розбірній конструкції
-
Корпус із неіржавкої сталі з чорними пластиковими елементами
Характеристики та розміри
- Термін виготовлення: приблизно 6-15 хв. - залежно від розміру
- Обсяг виробництва: приблизно 15 кг на день.
- 3 розміри кубиків льоду на вибір: маленький, середній, великий
- регульований таймер від 0,5 до 19,5 години
- РК-дисплей із синьою підсвіткою
- проста для розуміння 4-кнопкова робоча секція
- Відтворення часу
- Кришка з оглядовим вікном
- Індикатор рівня води
- Дренаж
- Хладагент: R600a
- нековзні ніжки
- Джерело живлення: 220-240 В змінного струму, 50 Гц
- 30 x 38 x 37 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: 2 м
- Вага: приблизно 11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Максимальна продуктивність | 15 кг |
| Можливість підключення до водопроводу | Ні |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 370 мм |
| Вага | 11 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Резервуар для льоду, Індикатор рівня води, Індикатор переповнення льоду |
| Об'єм резервуара для води | 3.3 л |
| Тип резервуара для льоду | Вбудований |
- Ціна: 6 767,80 ₴






