
Сушильна машина Klarstein Jet Set (10034158)
13 695 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10034158
Затишна білизна для всіх. Сушильна машина Klarstein Jet Set потужно нагріває вологу білизну та миттєво перетворює її на пухнасту, м’яку, суху білизну, яку можна одразу одягнути або прибрати в шафу.
Сушіння білизни за рекордні терміни: сушарка Klarstein Jet Set справляється зі свіжовипраним, вологим одягом, рушниками або постільною білизною завдяки потужному двигуну 1020 Вт та двом режимам нагріву, залишаючи їх сухими, теплими та пухнастими. Відчувши комфорт свіжого одягу або постільної білизни одразу після висушування, ви більше не захочете повертатися до попереднього стану. А щоб кожен міг насолоджуватися цим комфортом, сушарка Klarstein Jet Set оснащена компактною концепцією CompactDry . Це означає, що вона ідеально підходить навіть для невеликих квартир або гуртожитків, де раніше єдиним варіантом були громіздкі сушильні решітки, або ж її можна зберігати безпосередньо під стільницею. Практичний барабан з нержавіючої сталі з фронтальним завантаженням вміщує до 3 кг білизни. Просто виберіть відповідний режим нагріву та встановіть таймер до 200 хвилин.
Швидке та компактне висушування білизни – із сушильною машиною Klarstein Jet Set це зовсім не проблема.
Головні особливості:
-
Компактна: сушильна машина потужністю 1020 Вт у концепції CompactDry, що підходить для невеликих квартир
-
Легкий у використанні: 2 режими нагріву та таймер до 200 хвилин
-
Підходить: сушарка об'ємом 3 кг із сучасним дизайном
-
Ефективне: компактне сушіння великої кількості білизни за рекордно короткий час
-
Міцний та практичний: барабан з фронтального завантаження з нержавіючої сталі
Характеристики:
- вентильована сушарка
- фронтальний навантажувач
- Рівні нагріву: 2
- Таймер: від 20 до 200 хвилин
- включаючи витяжне коліно
- Пластикові двері з вікном
- Максимальне завантаження білизни: 3 кг
- Потужність: 1020 Вт
- окремостоячий
- Випускний отвір для повітря ззаду
- Придатний для монтажу на підконструкцію / підходить для встановлення на раму (не входить до комплекту) / настінний монтаж
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х сушильна машина
- 1 x випускний коліно
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 49 x 69 x 47,5 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 20,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Тип сушилки | Підлогова |
| Матеріал | Метал |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Колір | Білий |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1020 Вт |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 3 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 690 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Функція автовимкнення | Так |
- Ціна: 13 695 ₴






