Добре охолоджений напій краще освіжає: Klarstein Beersafe XL - компактний холодильник для напоїв місткістю 60 літрів.
Дві полиці із хромованої металевої сітки забезпечують достатньо місця для їжі та напоїв. Панорамні скляні дверцята з подвійною ізоляцією пропускають холод усередину та тепло назовні. Передня панель із матової нержавіючої сталі добре контрастує із чорним інтер'єром. Додатковою особливістю є світлодіодне внутрішнє освітлення, яке надає Beersafe XL завершальний штрих. Температуру охолодження можна зручно встановити за допомогою 5-ступінчастого поворотного перемикача.
У холодильнику Klarstein Beersafe XL підтримується приємна температура напоїв.
Характеристики:
- Місткість: 60 літрів
- Діапазон охолодження: від 3 до 10°C
- Охолоджуюча рідина: R600a
- Клас енергоефективності: D
- Робочий шум: 46 дБ макс.
- Оптимальна температура навколишнього середовища: 16 – 32°C
- Внутрішнє освітлення на білій світлодіодній основі
- 2 полиці: гнучке використання
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Положення: окремо стоїть
- Матеріал корпусу: пластик
- Матеріал дверцят: скло та нержавіюча сталь
- Матеріал вставної решітки: метал
- Джерело живлення: 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x холодильник для напоїв
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 47 x 63 x 52,5 см (ШхВхГ)
- Внутрішні розміри (основне відділення): приблизно 39 х 35 х 33,5 см (ШхВхГ)
- Внутрішні розміри (нижнє відділення): приблизно 39 x 17 x 18 см (ШхВхГ)
- Вставка (велика): прибл. 41,5 x 32,5 см (ШхД)
- Вставка (маленька): прибл. 41,5 x 16,5 см (ШхД)
- Вага: прибл. 21 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 60 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість дверей | 1 |
| Міні-бар | Так |
| Рівень шуму | 46 дБ |
| Індикатор відчинених дверей | світловий індикатор |
| Матеріал полиць | Металеві решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінібар | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 400 ₴








